Proponuję udział w autorskich kursach i warsztatach, w oparciu o swoje wieloletnie doświadczenie i w uzupełnieniu o najnowszą wiedzę teoretyczną. Moja oferta szkoleń jest zróżnicowana, obejmuje programy dla początkujących instruktorów i doświadczonych trenerów.
Tematyka obejmuje wiele aspektów zdrowia i kondycji. Wierzę, że proponowane szkolenia przyczynią się do Twojej edukacji i profesjonalnego rozwoju.

Działam elastycznie, na indywidualne życzenie i zapotrzebowanie na określoną tematykę przygotowuję specjalne warsztaty z uwzględnieniem czasu zajęć teoretycznych i praktycznych.
Istnieje także możliwość organizacji szkoleń u zainteresowanych. Także jeśli zamierzasz być godpodarzem pracowitego weekendu, zachęcam do kontaktu.AQUA FITNESS INSTRUKTOR AQUAFORMA  CECs; 16.0 x 2

Szkolenie realizowane w dwóch 2-dniowych 16 godzinnych sesjach.   

Kurs Basic - daje możliwość zdobycia podstawowej i niezbędnej wiedzy oraz umiejętności praktycznych do konstruowania i prowadzenia bezpiecznych zajęć rekreacyjnych w wodzie.

Kurs Advance - tworzenie i prowadzenie programów z grupami o różnym poziomie zaawansowania (początkujący, średnio- i zaawansowani) z uwzględnieniem anatomii, biomechaniki ćwiczeń oraz fizjologii wysiłku w środowisku wodnym. Przybory, ich specyfika, zasady stosowania.

UWAGA: W utrzymaniu certyfikatu Instruktor Aqua Fitness Aquaforma  pomocne są szkolenia i warsztaty przedstawione poniżej.
Recertyfikacja nastepuje w cyklu dwuletnim stanowi drogę permanentnego rozwoju profesjonalnego instruktora i polega na zdobyciu 15 punktów edukacyjnych CECs. Jednolita punktacja Aquaformy i AEA ułatwi udział w wybranych szkoleniach. 

 

SKUTECZNY SENIOR AQUAFORMA CECs: 8.0

Program ukierunkowany na wzrastającą grupę pokolenia wyżu demograficznego. Omówienie możliwości zastosowania atrakcyjnych modułów treningowych i ich realizacji w płytkiej i głębokiej wodzie, zastosowanie przyborów.  

W programie uwzględnia się indywidualne, specyficzne potrzeby klientów  z konkretnymi problemami  zdrowotnymi.

Nauka tworzenia profilaktycznych programów zdrowotnych oraz planowanie treningów dla najczęściej występujących ograniczeń związanych z dolegliwościami. Strategia postepowania korekcyjnego dla najważniejszych problemów układu ruchu.  


AQUA PERSONAL TRENING AQUAFORMA CECs; 16.0 x 2

Szkolenie realizowane w dwóch 2-dniowych 16 godzinnych sesjach.   

Kurs jest dedykowany instruktorom aqua fitness / fitness z doświadczeniem w prowadzeniu zajęć grupowych, trenerom personalnym, osobom pragnącym poszerzyć wiedzę i umiejętności w zakresie treningu indywidualnego w wodzie.

AQUA CORE CECs; 8.0

Jeden z najpopularniejszych obszarów treningu, obejmujący mieszankę ćwiczeń funkcjonalnych ukierunkowanych na stabilizację centralną i wzmacnianie mięśni kręgosłupa od ramion do bioder. Kluczem do sukcesu są bezpieczne i efektywne ruchy wykonywane w płytkiej i w głębokiej wodzie zawsze angażujące mięśnie core - środka, których celem jest doskonalenie równowagi, stabilizacji i prawidłowej postawy.

 

AQUA RUNNING CECs; 8.0

Trening biegowy w wodzie. Technika i metodyka wykorzystania biegu w programie rekreacyjnym aqua fitness. Trening biegowy jako uzupełnienie treningu lądowego.
 

AQUA SPORT CECs: 8.0

Program wykorzystuje najnowsze tendencje w treningu niepływackim w wodzie.  Przeznaczony jest dla osób o wysokim poziomie sprawności, ukierunkowany na doskonalenie parametrów sprawności fizycznej; wytrzymałości krążeniowo-oddechowej, siły i wytrzymałości mięśniowej, szybkości, mocy, skoczności, zwinności. Trening realizowany jest w płytkiej i głębokiej wodzie z wykorzystaniem przyborów. 

WARSAW AQUA FITNESS CONVENTION

Konwencja 1-dniowa AEA CECs; 8.0 
- przebiega w formie masterclasses
Konwencja 2-dniowa AEA CECs; 16.0
- w pierwszym dniu warsztaty, drugi dzień masterclasses.