Szkolenia

Proponuję udział w autorskich kursach i warsztatach, w oparciu o wieloletnie doświadczenie i w uzupełnieniu o najnowszą wiedzę teoretyczną. Oferta szkoleń jest zróżnicowana, obejmuje programy dla początkujących instruktorów i doświadczonych trenerów.

Tematyka dotyczy wielu aspektów zdrowia i kondycji fizycznej. Wierzę, że proponowane szkolenia stanowić będą permanentną ścieżkę edukacji i przyczynią się do profesjonalnego rozwoju na najwyższym poziomie instruktorskim.

Działam elastycznie, na indywidualne życzenie i zapotrzebowanie na określoną tematykę przygotowuję specjalistyczne warsztaty z uwzględnieniem czasu zajęć teoretycznych i praktycznych. Istnieje także możliwość organizacji szkoleń u zainteresowanych. Także jeśli zamierzasz być gospodarzem pracowitego weekendu, zachęcam do kontaktu.

AQUA FITNESS INSTRUKTOR AQUAFORMA  CECs; 16.0 x 2

Szkolenie realizowane w dwóch 2-dniowych 16 godzinnych sesjach. 
 
Kurs Basic – daje możliwość zdobycia podstawowej i niezbędnej wiedzy oraz umiejętności praktycznych do konstruowania i prowadzenia bezpiecznych zajęć rekreacyjnych w wodzie.

Kurs Advance – tworzenie i prowadzenie programów z grupami o różnym poziomie zaawansowania (początkujący, średnio- i zaawansowani) z uwzględnieniem anatomii, biomechaniki ćwiczeń oraz fizjologii wysiłku w środowisku wodnym. Przybory, ich specyfika, zasady stosowania.

UWAGA: W utrzymaniu certyfikatu Instruktor Aqua Fitness Aquaforma  pomocne są szkolenia i warsztaty przedstawione poniżej.

Recertyfikacja następuje w cyklu dwuletnim stanowi drogę permanentnego rozwoju profesjonalnego instruktora i polega na zdobyciu 15 punktów edukacyjnych CECs. Jednolita punktacja Aquaformy i AEA ułatwi udział w wybranych szkoleniach.

SKUTECZNY SENIOR AQUAFORMA CECs: 8.0

Program ukierunkowany na wzrastającą grupę pokolenia wyżu demograficznego. Omówienie możliwości zastosowania atrakcyjnych modułów treningowych i ich realizacji w płytkiej i głębokiej wodzie, odpowiednie zastosowanie przyborów.  
W programie uwzględnia się indywidualne, specyficzne potrzeby klientów  z konkretnymi problemami  zdrowotnymi.
Nauka tworzenia profilaktycznych programów zdrowotnych oraz planowanie treningów dla najczęściej występujących ograniczeń związanych z dolegliwościami. Strategia postepowania korekcyjnego dla najważniejszych problemów układu ruchu.  

AQUA PERSONAL TRENING AQUAFORMA CECs; 16.0 x 2

Szkolenie realizowane w dwóch 2-dniowych 16 godzinnych sesjach.   
Kurs jest dedykowany instruktorom aqua fitness / fitness z doświadczeniem w prowadzeniu zajęć grupowych, trenerom personalnym, osobom pragnącym poszerzyć wiedzę i umiejętności w zakresie treningu indywidualnego w wodzie.

AQUA CORE CECs; 8.0

Jeden z najpopularniejszych obszarów treningu, obejmujący mieszankę ćwiczeń funkcjonalnych ukierunkowanych na stabilizację centralną i wzmacnianie mięśni kręgosłupa od ramion do bioder. Kluczem do sukcesu są bezpieczne i efektywne ruchy wykonywane w płytkiej i w głębokiej wodzie zawsze angażujące mięśnie core – środka, których celem jest doskonalenie równowagi, stabilizacji i prawidłowej postawy. 

AQUA RUNNING CECs; 8.0

Trening biegowy w wodzie. Technika i metodyka wykorzystania biegu w programie rekreacyjnym aqua fitness oraz jako trening przekrojowy – uzupełnienie treningu lądowego dla biegaczy.  

AQUA SPORT CECs: 8.0

Program wykorzystuje najnowsze tendencje w treningu niepływackim w wodzie.  Przeznaczony jest dla osób o wysokim poziomie sprawności, ukierunkowany na doskonalenie parametrów sprawności fizycznej; wytrzymałości krążeniowo-oddechowej, siły i wytrzymałości mięśniowej, szybkości, mocy, skoczności, zwinności. Trening realizowany jest w płytkiej i głębokiej wodzie z wykorzystaniem przyborów. 

WARSAW AQUA FITNESS CONVENTION

Konwencja 1-dniowa AEA CECs; 8.0 
– przebiega w formie masterclasses

Konwencja 2-dniowa AEA CECs; 16.0
– dzień pierwszy – warsztaty, dzień drugi – masterclasses.

Zapisz się już dziś

up